ילדים
אקסטרים
מילקה
קראנץ
אוראו
קוקילידה
לה פרוטה
אבטיח
SUPEROLLER
גומיגם
חמשושים
לה קרמריה
מופחת קלוריות
מצופים וקרחונים

קצת עלינו

הצלחה שמשמחת את כולם

1996

הסיפור השמח של גלידות נסטלה מתחיל בשנת 1996.
נסטלה ואסם רוכשות 50% מסנוקרסט וטנא נגה גלידות, שהיו בבעלות תנובה עד אז, ונותנות את האות לתחילתו של עידן חדש בשוק הגלידות הישראלי.

בתחילת הדרך

בשנים הראשונות – הקסם הקריר ממשיך לצאת לרחבי הארץ מהמפעלים הוותיקים – סנוקרסט בפתח תקווה וטנא נגה בקרית מלאכי. שלוש שנים מאוחר יותר מוקם מפעל חדש בקרית מלאכי, אשר מאחד לתוכו את שני המפעלים. עד 2019 גלידות נסטלה נמצאה בבעלותה המלאה של חברת אסם נסטלה כאשר בחוד החנית המתוקה נמצאים המותגים לה קרמריה, אקסטרים, קראנץ’ וקוקילידה.

2019

במהלך 2019, כחלק מתהליך רכישה עולמי ושינוי הבעלות של עסקי הגלידה בכל העולם, אסם נסטלה מוכרת את גלידות נסטלה לפרונרי, החברה החדשה נקראת פרונרי ישראל. חברת פרונרי היא חברה בבעלות משותפת של נסטלה העולמית וחברת R&R, וכיום, היא חברת הגלידה המובילה באירופה.

שוק הגלידות והשלגונים בישראל הוא דינאמי, מתחדש ותחרותי ביותר. אנחנו בגלידות נסטלה עמלים יום יום כדי לשדרג ולהכניס עוד חידושים, עוד טעמים ועוד מרקמים בהתאם לסטנדרט הבינלאומי של נסטלה, המקפידה על איכות מוצריה.

הגלידות שלנו

בואו נעשה קצת סדר במקפיא:
מוצרי הגלידה של גלידות נסטלה נחלקים לשלוש קבוצות: גלידות לצריכה אישית מחוץ לבית, גלידות לצריכה משפחתית שנצרכים לרוב בבית וגלידות לגלידריות.

גלידות לצריכה אישית מחוץ לבית

מותגי הפינוק – המותגים המנצחים שלנו: סדרת שלגוני קראנץ’ המצופים בשוקולד אמיתי, סדרת טילוני אקסטרים העשירה והמגוונת, קוקילידה העל-זמנית, מילקה ואוראו.
מותגי הילדים – המותגים המובילים בתחומם, שנוצרים מתוך רצון להפתיע ולרגש כל שנה מחדש. בקטגוריה זו מחכה לכם שורה מתוקה, טעימה ומפתיעה של מוצרים, שישמחו כל ילד, חמשושים, אבטיח ועוד.
מותגי ה-wellness – סדרת שלגוני לה פרוטה, הכוללת מגוון רחב של שילובי פירות. כל שלגון מכיל 50% פרי ומכיל בין 67-90 קלוריות בלבד.

גלידות לצריכה משפחתית

משפחתיות – המותג המשפחתי של גלידות נסטלה, עם סדרת מוצרים מפנקים במיוחד שמעלים חיוך על מאות אלפי פרצופים בישראל מדי יום – לה קרמריה.
סדרת לה קרמריה הקלאסית מוצעת במגוון רחב של טעמים.


מאגדות – מגוון מארזים של המותגים האהובים, המכילים מספר שלגונים בודדים בטעמים מרגשים ומלאי שמחה, וסדרת הלייט של גלידות נסטלה עם כמות קלוריות נמוכה בכל שלגון המתאימים גם לצרכנים סוכרתיים.

 

 

גלידות לגלידריות

גלידות נסטלה מייצרת מגוון רחב ואיכותי של מוצרי גלידה חלבית, סורבה ופרווה באריזות חמישה ליטר, המיועדות לגלידריות וחנויות גלידה.

כשרות

מרבית מוצרי גלידות נסטלה מיוצרים תחת כשרות בד”צ למעט המוצרים המיובאים בכשרות רבנות

מכירים את האינסטוש שלנו?

לעמוד >

רוצים לעבוד איתנו?

לכל המשרות >