מתרגשות להציג:

שלגון 'כנפיים של קרמבו'

product

אז איך נולד שלגון?

לגלידות נסטלה ו’כנפיים של קרמבו’ יש שותפות ארוכת שנים!
השנה החלטנו לקחת את הקשר צעד קדימה עם שלגון משותף, כדי להפיץ את הרעיון והרוח של ‘כנפיים של קרמבו’ באמצעות המקפיאים שלנו בכל רחבי ישראל, כשחלק מהכנסות השלגון יתרמו לפעילות התנועה.

עטיפת השלגון עוצבה יחד עם פעילי התנועה, צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, המתארים על כל אריזה מה זה ‘כנפיים של קרמבו’ בשבילם.

קצת על ‘כנפיים של קרמבו’

תנועת נוער ייחודית המשלבת צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים במסגרת חברתית משותפת. בתנועה פעילים ילדים ונוער עם לקויות שונות, יחד עם ילדים ללא צרכים מיוחדים מכל רבדי החברה הישראלית; יהודים, ערבים, נוצרים, בדואים, חילונים ודתיים כאחד. הפעילות מתקיימת מדי שבוע ב-95 סניפים בכל רחבי הארץ, בהם מעל 9,000 פעילים אשר יוצרים יחדיו עולם מופלא של קבלה והכלה.

פעילי ‘כנפיים של קרמבו’ מובילים שינוי חברתי כבר למעלה מ-20 שנה, ויוצרים יחד חברה מכילה ונגישה המאפשרת לכל ילד להרגיש שייך ומשמעותי.

רוצה להצטרף?

הפעילות מתקיימת פעמיים בשבוע בשעות אחה”צ, במודל חונכות אישית במסגרת קבוצתית  שפותח על מנת לשלב באופן מיטבי צעירים עם מוגבלות יחד עם צעירים מהחינוך הכללי.

הפעילויות עוסקות הן בפיתוח מיומנויות חברתיות ותקשורתיות, והן בנושאים חינוכיים ואקטואליים שעל סדר יומה של החברה הישראלית והאוניברסלית.

לפרטים והצטרפות

דווקא עכשיו

כפי שהוזכר, גלידות נסטלה שותפה ותיקה של ‘כנפיים של קרמבו’ ותומכת בפעילות המדהימה והמבורכת של התנועה.

דווקא עכשיו, אחרי השנה הקשה שהחברה הישראלית חוותה מבפנים ומבחוץ, החלטנו בגלידות נסטלה למנף את החיבור לארגון שמייצג את כל מה שאנחנו, בחברה הישראלית, זקוקים לו:
כבוד, סבלנות, סובלנות, חברות, מנהיגות, ישראליות
בעקבות כך יצרנו יחד שלגון כחול-לבן, שמפיץ את הרעיון ואת רוח ‘כנפיים של קרמבו’ לכולם, וחלק מהכנסותיו הן תרומה לתמיכה בפעילות התנועה.

חפשו אותנו במקפיאים

השלגונים החדשים כבר נמצאים במקפיאים הכחולים של גלידות נסטלה, כשעל השלגונים מופיעים ציטוטים וחוויות של פעילים מ’כנפיים של קרמבו’.

אנו שמחים לבשר שבקרוב נשיק מהדורות נוספות של אריזות ייחודיות, ואנחנו מזמינים את פעילות ופעילי התנועה לקחת חלק ולכתוב לנו מה זה ‘כנפיים של קרמבו’ עבורם.

הפעילות תעלה בעמוד האינסטגרם של “גלידות נסטלה”, הישארו מעודכנים

איך אפשר לתרום?

הדרך הכי טעימה – לקנות את השלגון שלנו

smile

כאמור, חלק מהכנסות השלגון יתרמו לפעילותה של 'כנפיים של קרמבו'.
במידה ותרצו לתרום להמשך הפעילות הארצית של התנועה, תוכלו לעשות זאת באופן חד פעמי או על ידי תרומה חודשית קבועה

מוזמנים לצפות בסיפור שלנו